Kardiolog Aleksander Zeliaś

Jeżeli poszukujemy w Krakowie kardiologa o najwyższej renomie, w wynikach wyszukiwania zawsze wyświetli się doktor Aleksander Zeliaś. Jest to kardiolog o określonej już renomie, który na co dzień pracuje zarówno na oddziale kardiologicznym Kardiologii Interwencyjnej w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II jak również w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym gdzie wchodzi w skład Zespołu Śmigłowcowej Służby Ratunkowej.

Doktor Aleksander Zeliaś udziela również konsultacji w Specjalistycznym Centrum Diagnostyczno-Zabiegowym „Medicina”. Posiada on bardzo szeroki zakres kwalifikacji. Może więc wykonywać diagnostykę inwazyjną tętnic wieńcowych, przeprowadzać zabiegi angioplastyki wieńcowej, opiekować się chorymi wysokiego ryzyka w zakresie kardiologi i anestezjologi. Posiada wiedzę, która pozwala na stosowanie zaawansowanych metod intensywnej terapii w przypadku, gdy dochodzi do powikłań.

W ramach swoich kwalifikacji i przebytych szkoleń może on wykonywać i interpretować wyniki wielu badań, w tym  diagnostykę nieinwazyjną chorób sercowo-naczyniowych poprzez badanie Echo-serca, USG tętnic dogłowowych a także badania holtera ciśnieniowego, badania EKG spoczynkowego, badanie Holter EKG tętnic wieńcowych, CT, MRI, EKG wysiłkowego, stres ECHO, scyntygrafii serca. W swojej pracy dr. Zaliaś nie unika trudnych wyzwań a wręcz przeciwnie, interesują go trudne przypadki takie, które wymagają wspomagania mechanicznego układu krążenia czy przeprowadzania zabiegów udrożniających tętnice przewlekle niedrożne. Jeżeli więc szukasz naprawdę dobrego specjalisty w zakresie kardiologii i anestezjologi, koniecznie zdecyduj się na konsultacje u dr. Zeliaś.